Infolinia: (0) 801 70 20 16² Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
MATTEL Barbie Fab Life Malibu Avenue - Salon fryzjerski CMM55
obecnie wyprzedano

MATTEL Barbie Fab Life Malibu Avenue - Salon fryzjerski CMM55

  • Czas dostawy: produkt jest obecnie niedostępny
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
SCD¹ 146,67 zł
145,00 zł
cena z VAT


Opis produktu

Nr art.: A169883

MATTEL Barbie Fab Life Malibu Avenue - Salon fryzjerski CMM55
Barbie wie, że na Malibu Avenue znajdzie wszystko czego potrzebuje, ponieważ znajdują się tutaj jedne z najlepszych sklepów!

Jednym z jej ulubionych miejsc jest fantastyczny salon fryzjerski, w którym świetna fryzura, to oczywistość. Zestaw wyposażony jest w elementy dodające zabawce realizmu, takie jak toaletka, lustro i umywalka z działającą słuchawką prysznicową. W skład zestawu wchodzą także elementy do stylizacji włosów. Dziewczynki mają do dyspozycji wszystko, czego potrzeba do świetnej zabawy. Poza tym do zestawu należy lalka Barbie, oczywiście w super modnym stroju, tak aby można było od razu zacząć zabawę. Przy pomocy wszystkich sklepów Malibu Avenue w pokoju dziecięcym można zbudować całą ulicę handlową.

Szczegóły:
nr. katalogowy: CMM55
Zestaw zawiera lalkę Barbie z akcesoriami, elementy salonu fryzjerskiego oraz mniejsze pasujące tematycznie elementy.
Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Może zawierać drobne elementy. Niebezpieczeństwo zadławienia.

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.