Infolinia: (0) 801 70 20 16² Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
LEGO® Technic - Superszybka wyścigówka 42039

LEGO® Technic - Superszybka wyścigówka 42039

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 6-8 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!

425,00 zł
cena z VAT


Opis produktu

Nr art.: A129488

LEGO® Technic - Superszybka wyścigówka 42039
Ścigaj się z zatrważającą prędkością w niebywale szybkiej długodystansowej wyścigówce!

Ten solidny model z serii LEGO® Technic z pieczołowicie oddanymi szczegółami ma wszystko to, co prawdziwa wyścigówka: szczegółowo oddany silnik V8 z ruchomymi tłokami, otwierane pionowo drzwi, w pełni niezależne zawieszenie, działający przedni układ kierowniczy, wysoko umieszczone błotniki oraz otwierany bagażnik przedni i pokrywę silnika. Załóż rękawice i wciśnij pedał gazu! Wykorzystaj zestaw napędowy 8293 Funkcje mechaniczne (nie wchodzi w skład tego zestawu), aby zamontować w pojeździe jasne reflektory LED oraz zautomatyzować otwieranie drzwi i pokrywy silnika. Z tego modelu typu 2 w 1 można zbudować wyścigowego SUV-a. Z tego modelu typu 2 w 1 można zbudować Rallye-SUV.

szczegółowo oddany silnik V8 z ruchomymi tłokami, otwierane pionowo drzwi, w pełni niezależne zawieszenie, działający przedni układ kierowniczy, wysoko umieszczone błotniki oraz otwierana maska i pokrywa silnika.
Model odznacza się efektowną kolorystyką łączącą zieleń, biel i czerń oraz wyścigowymi kalkomaniami.
Zostaw rywali daleko w tyle!
Wciśnij pedał gazu!
Poczuj moc wysokowydajnego silnika V8.
Model 2 w 1: można go przebudować do Rallye-SUV.
Wykorzystaj zestaw napędowy 8293 Funkcje mechaniczne LEGO® (nie wchodzi w skład tego zestawu), aby zamontować w pojeździe świecące reflektory LED oraz zautomatyzować otwieranie drzwi i pokrywy silnika.
Wymiary długodystansowej wyścigówki: 10 cm wysokości, 48 cm długości i 21 cm szerokości
Wymiary wyścigowego SUV-a: xx cm wysokości, xx cm długości i xx cm szerokości

Szczegóły:
• Nr kat.: 42039
• Zawartość: 1219
• Wiek: 11-16

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia, grozi uduszenie drobnymi elementami zawartymi w zestawie.

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Lego

LEGO® - dla małych budowniczych

Słynna duńska marka LEGO została utworzona przez Ole Kirk Kristiansen w roku 1932. Zabawa klockami LEGO inspiruje, uczy i rozwija dzieci. Układanie klocków rozwija też logiczne myślenie i kreatywność. Zapewniają świetną zabawę od wielu lat tym najmłodszym jak i starszym dzieciom.
LEGO® Technic - Superszybka wyścigówka 42039
425,00 zł