Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
LEGO® NINJAGO -  Ucieczka z więzienia Kryptarium 70591

LEGO® NINJAGO - Ucieczka z więzienia Kryptarium 70591

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł

SCD¹ 83,79 zł
79,00 zł
cena z VAT


Opis produktu

Nr art.: A186478

LEGO® NINJAGO - Ucieczka z więzienia Kryptarium 70591
ane został niesprawiedliwie aresztowany i uwięziony wraz z prawdziwymi złoczyńcami: Kapitanem Soto i Wielkim Kamiennym Wojownikiem.

Prześlizgnij się obok strażnika i kamery monitoringu, by wejść do Więzienia Kryptarium. Spróbuj wszcząć bójkę, wystrzeliwując bułkę katapultą ukrytą w stole. Cały czas miej oczy otwarte na mapę ukrytego skarbu i shuriken! Powal czteroramiennego Wielkiego Kamiennego Wojownika i szybko zmykaj.

W zestawie skanowalne tarcze 5 mocy NEXO: Wzrost giganta, Smok burzy i Dynamoc. Przekręć telefon, by wysadzić drzwi celi, lub przesuń toaletę, by uciecprzez drugą celę!
Szczegóły:
  • zawartość: 207 elementów
  • wiek: 6 - 14lat

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Niebezpieczeństwo uduszenia w wyniku połknięcia drobnych elementów.

Akcesoria

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Lego

LEGO® - dla małych budowniczych

Słynna duńska marka LEGO została utworzona przez Ole Kirk Kristiansen w roku 1932. Zabawa klockami LEGO inspiruje, uczy i rozwija dzieci. Układanie klocków rozwija też logiczne myślenie i kreatywność. Zapewniają świetną zabawę od wielu lat tym najmłodszym jak i starszym dzieciom.
LEGO® NINJAGO - Ucieczka z więzienia Kryptarium 70591
SCD¹ 83,79 zł
79,00 zł