Infolinia: (0) 801 70 20 16² Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
LEGO® Friends - Kreatywny warsztat Emmy 41115
obecnie wyprzedano

LEGO® Friends - Kreatywny warsztat Emmy 41115

  • Czas dostawy: produkt jest obecnie niedostępny
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
SCD¹ 41,88 zł
39,00 zł
cena z VAT


Opis produktu

Nr art.: A150834

LEGO® Friends - Kreatywny warsztat Emmy 41115
Emma szyje przepiękne kokardy do włosów, które będzie sprzedawać w swoim sklepie internetowym. Sprawdź wykrój narysowany na tablicy i używaj żółtych karteczek do zaznaczania zmian i wprowadzania nowych pomysłów. Potem pora zabrać się za krojenie Ś ale z jakiego koloru wyjdą najładniejsze kokardy? Pora usiąść do maszyny do szycia i pomóc Emmie zamienić projekty w piękne wyroby gotowe do sprzedaży. Wystarczy tylko, że zrobi zdjęcia i prześle je na swoją stronę internetową.

Szczegóły:
• Nr kat.: 41115
• Części: 108
• Wiek: 5-12 lat

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy. Niebezpieczeństwo uduszenia.

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Lego

LEGO® - dla małych budowniczych

Słynna duńska marka LEGO została utworzona przez Ole Kirk Kristiansen w roku 1932. Zabawa klockami LEGO inspiruje, uczy i rozwija dzieci. Układanie klocków rozwija też logiczne myślenie i kreatywność. Zapewniają świetną zabawę od wielu lat tym najmłodszym jak i starszym dzieciom.