Infolinia: (0) 801 70 20 16² Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
LEGO® Elves - Statek  Naidy 41073
obecnie wyprzedano

LEGO® Elves - Statek Naidy 41073

  • Czas dostawy: produkt jest obecnie niedostępny
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
119,90 zł
115,00 zł
cena z VAT


Opis produktu

Nr art.: A129484

LEGO® Elves - Statek Naidy 41073
Statek Naidy 41073

Wyrusz w rejs wraz z Naidą Riverheart i Airą Whisperwind na Poszukiwaczu Przygód! Pomóż im odnaleźć magiczny klucz wody, który jest potrzebny do odesłania Emily Jones z powrotem do świata ludzi. Za pomocą teleskopu spróbuj spojrzeć w głąb kryształowo czystych wód i wypatrzyć muszlę wielkiej ostrygi, w której ukryty jest klucz. Następnie pomóż Elfom połączyć ich magiczne moce wody i wiatru, aby mogły się dostać na dno oceanu i otworzyć małż. Czy znajdą to, czego szukają? Po całej akcji za pomocą koła sterowego skieruj statek do powrotu, a jeśli wiatr osłabnie - posadź Naidę i Airę na niezwykłych fotelach z muszli i pozwól im zanurzyć stopy w wodzie. Przygotuj w kuchni pyszny posiłek, a następnie podaj go siedzącym na poduszkach Elfom.

W zestawie 2 minilaleczki: Naida Riverheart i Aira Whisperwind

- Zawiera Poszukiwacza Przygód oraz muszlę wielkiej ostrygi.
- Poszukiwacz Przygód zawiera obracany żagiel, kuchnię, pokład do opalania, krzesła z muszli, miejsce do relaksu oraz trampolinę.
- Akcesoria: mapa, teleskop, garnek i słoik, magiczny klucz oraz ikony mocy wody i wiatru.
- Obróć żagiel za pomocą koła sterowego.
- Ułóż Elfy na pokładzie do opalania lub pomóż im skoczyć z trampoliny.
- Pomóż Naidzie i Airze połączyć ich niezwykłe moce wody i wiatru, aby mogły dostać się do muszli ostrygi i znaleźć pierwszy magiczny klucz.
- Wymiary muszli wielkiej ostrygi: 3 cm wysokości, 3 cm długości i 3 cm szerokości
- Wymiary Poszukiwacza Przygód: 24 cm wysokości, 24 cm szerokości i 8 cm głębokości

Liczba elementów: 312
Wiek: 7-12

Uwaga! Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniźej 3 roku życia. Produkt moźe zawierać drobne elementy. Drobne elementy mogą doprowadzić do zadławienia się dziecka.

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Lego

LEGO® - dla małych budowniczych

Słynna duńska marka LEGO została utworzona przez Ole Kirk Kristiansen w roku 1932. Zabawa klockami LEGO inspiruje, uczy i rozwija dzieci. Układanie klocków rozwija też logiczne myślenie i kreatywność. Zapewniają świetną zabawę od wielu lat tym najmłodszym jak i starszym dzieciom.