HABA Tęczowa nakładanka

HABA Tęczowa nakładanka

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • Dostępnych jeszcze 4 szt.!

127,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A027170

HABA Tęczowa nakładanka
Tęczowa nakładanka
Numer katalogowy: 2202

Niezwykle pomysłowy zestaw 32 klocków, które Twoja pociecha może nakładać w przeróżny sposób, tworząc bajecznie kolorową tęczę. Dzięki tej zabawce dziecko rozwija zdolności manualne, uczy się dokładności i precyzji w działaniu, poznaje kolory i kształty a przede wszystkim pobudza wyobraźnię.
Nakładanka wykonana jest z drewna bukowego
Wymiary: 18,5 x 18,5 cm
Produkt przeznaczony dla dzieci od 2 roku życia.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Haba

Wysoka jakość i zabawa w jednym

Firma HABA zdobyła ogromną popularność dzięki swoim zabawkom, wykonanym z wysokiej jakości drewna, pluszu, czy bawełny. Zabawki Haba rozwijają zdolności motoryczne dziecka, pobudzają jego wyobraźnię i zmysły, co wpływa na prawidłowy rozwój dziecka. Każdy produkt został stworzony z myślą o dzieciach. Przy ich produkcji zwracano dużą uwagę na szczegóły.
HABA Tęczowa nakładanka
127,00 zł