Infolinia: (0) 801 70 20 16² Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
HABA Puzzle w ramce Mój dzień 2437
obecnie wyprzedano

HABA Puzzle w ramce Mój dzień 2437

  • Czas dostawy: produkt jest obecnie niedostępny
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
24,94 zł
8,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 16,94 zł


Opis produktu

Nr art.: A145699

HABA Puzzle w ramce Mój dzień 2437
Świetna zabawa co dnia!

Szczegóły:
• Nr kat.: 2437
• Zawartość: 12 części
• Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Produkt może zawierać drobne elementy. Drobne elementy mogą doprowadzić do zadławienia się dziecka.


HABA
posiada od 2010 roku certyfikat PEFC (nr.: PEFC/04-4-0003). Do tworzenia produktów marki Haba wykorzystywane jest drewno pochodzenia niemieckiego. Głównie wykorzystywane jest niemieckie drewno bukowe i sosnowe. Drewniane sklejki są natomiast pochodzenia finlandzkiego lub rosyjskiego. Haba wspiera ekologiczną równowagę lasów.

PEFC
PEFC jest skrótem od angielskiej nazwy " Programme for the Endorsement of Forest Certification Schemes " " Tak Program uznawania systemów certyfikacji leśnej ".
Nieważne, czy chodzi o produkty wykonane z drewna czy z papieru: pieczęć PEFC to gwarancja jakości i dbania o dobro natury. Każda firma jest corocznie kontrolowana. Konsumenci mogą być pewni: produkty drewniane lub papierowe nie pochodzą z niepewnych źródeł. I to na całym świecie!

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Haba

Wysoka jakość i zabawa w jednym

Firma HABA zdobyła ogromną popularność dzięki swoim zabawkom, wykonanym z wysokiej jakości drewna, pluszu, czy bawełny. Zabawki Haba rozwijają zdolności motoryczne dziecka, pobudzają jego wyobraźnię i zmysły, co wpływa na prawidłowy rozwój dziecka. Każdy produkt został stworzony z myślą o dzieciach. Przy ich produkcji zwracano dużą uwagę na szczegóły.