HABA Lalka Aniołek Toni

HABA Lalka Aniołek Toni

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • Dostępnych jeszcze 5 szt.!
  • HABA Lalka Aniołek Tina

96,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A024467

HABA Lalka Aniołek Toni
Lalka Aniołek Toni
Numer katalogowy: 3950

Miękki i delikatny aniołek z łagodnymi, owalnymi kształtami jest idealny do trzymania i zabawy dla małych rączek dzieci. To najlepszy prezent dla nowonarodzonego dziecka. Aniołek szybko stanie się jego przyjacielem i będzie mu towarzyszył przez lata.
Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości bawełny z kontrolowanej oprawy ekologicznej. Wypełniona jest poliestrem, można ją prać.
Wielkość: ok. 23 cm
Produkt przeznaczony dla dzieci od pierwszego miesiąca życia.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Haba

Wysoka jakość i zabawa w jednym

Firma HABA zdobyła ogromną popularność dzięki swoim zabawkom, wykonanym z wysokiej jakości drewna, pluszu, czy bawełny. Zabawki Haba rozwijają zdolności motoryczne dziecka, pobudzają jego wyobraźnię i zmysły, co wpływa na prawidłowy rozwój dziecka. Każdy produkt został stworzony z myślą o dzieciach. Przy ich produkcji zwracano dużą uwagę na szczegóły.
HABA Lalka Aniołek Toni
96,00 zł