HABA Grill ogrodowy

HABA Grill ogrodowy

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!
  • Dostępnych jeszcze 9 szt.!

SCD¹ 1.366,47 zł
1.174,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 192,47 zł

Opis produktu

Nr art.: A007678

HABA Grill ogrodowy
Grill ogrodowy
Numer katalogowy: 8420
Fantsatyczny grill ogrodowy dla całej rodziny! Grill wykonany ze stali kwasoodpornej, posiada łatwy system do dozowania węgla lub drewienek oraz dobry system wentylacji płomieni. Dzięki specjalnemu łańcuchowi można wygodnie regulować czas i intensywność pieczenia.

Wymiary grila: ruszt - średnica 50 cm, wys. (bez drążka) 49 cm.
Możliwość odmontowania drążka i regulowanie wysokości grilla.
Grill posiada 3 stabilne nóżki, pierścień zewnetrzny nie nagrzewa się. Duży odstęp między pojemnikiem na węgiel, a ziemią.!

Akcesoria

Cena
345,00 zł

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Haba

Wysoka jakość i zabawa w jednym

Firma HABA zdobyła ogromną popularność dzięki swoim zabawkom, wykonanym z wysokiej jakości drewna, pluszu, czy bawełny. Zabawki Haba rozwijają zdolności motoryczne dziecka, pobudzają jego wyobraźnię i zmysły, co wpływa na prawidłowy rozwój dziecka. Każdy produkt został stworzony z myślą o dzieciach. Przy ich produkcji zwracano dużą uwagę na szczegóły.
HABA Grill ogrodowy
SCD¹ 1.366,47 zł
1.174,00 zł