Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
HABA Biofino Musztarda  lub ketchup 301031
obecnie wyprzedano

HABA Biofino Musztarda lub ketchup 301031

  • Czas dostawy: produkt jest obecnie niedostępny
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
15,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A100764

HABA Biofino Musztarda lub ketchup 301031
Musztarda lub ketchup
Numer katalogowy: 301031

Zarówno musztardę, jak i ketchup moźna wycisnąć i ponownie umieścić w pojemniku.

Szczegóły:
Materiał: tworzywo sztuczne
Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku źycia.

Uwaga!
Produkt dostępny jest w dwóch motywach. Wybór wzoru/motywu jest niestety niemoźliwy, następuje on losowo. Klient otrzymuje albo ketchup albo musztardę.
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 36 miesiąca źycia. Niebezpieczeństwo uduszenia po połknięciu drobnych elementów.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Haba

Wysoka jakość i zabawa w jednym

Firma HABA zdobyła ogromną popularność dzięki swoim zabawkom, wykonanym z wysokiej jakości drewna, pluszu, czy bawełny. Zabawki Haba rozwijają zdolności motoryczne dziecka, pobudzają jego wyobraźnię i zmysły, co wpływa na prawidłowy rozwój dziecka. Każdy produkt został stworzony z myślą o dzieciach. Przy ich produkcji zwracano dużą uwagę na szczegóły.