GEUTHER Ławeczka ze skrzynią Bambino 2520

GEUTHER Ławeczka ze skrzynią Bambino 2520

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!
  • GEUTHER ŁŁaweczka ze skrzynią Bambino 2520 kolor biały

299,00 zł
290,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A004097

GEUTHER Ławeczka ze skrzynią Bambino 2520
Meble serii Bambino zapewniają wszechstronne użycie: Twój maluch będzie mógł radośnie malować, rysować, bawić się, pić i jeść. A dodatkowo mebelki dziecięce Bambino są pełne uroku. Nie ma nic milszego oku niż mały człowiek, który beztrosko się bawi, buduje, majsterkuje i dokazuje. Dlatego wszystkie meble marki Geuther wykonane są w taki sposób, by sprostać wymaganiom dzieci. Mebelki mają zaokrąglone krawędzie, zostały wykonane z wytrzymałych materiałów oraz posiadają ergonomiczne kształty i kolorowe wzory.


• Skrzynia posiada funkcję powolnego opadania wieka
• Siedzisko drewniane
• 60cm x 36cm
• Wysokość siedzenia 32 cm

(Oferta obejmuje tylko ławeczkę ze skrzynią. Inne artykuły z tego zestawu są również dostępne w naszej ofercie.)

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Geuther

Dbając o bezpieczeństwo Twojego dziecka

Geuther to firma z rodzinnymi tradycjami, która już od wielu lat jest renomowanym producentem mebli i zabezpieczeń dziecięcych. Bramki zabezpieczające do przejść oraz schodów marki Geuther zmienią Twoje mieszkanie w miejsce bezpieczne dla dzieci. Firma Geuther gwarantuje, że wszystkie produkty poddawane są testom oraz posiadają certyfikat jakości GS. Wszystkie lakiery oraz barwniki stosowane do produkcji mebli nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia.
GEUTHER Ławeczka ze skrzynią Bambino 2520
299,00 zł
290,00 zł