GEUTHER Konik na biegunach Swingly Stern (2952)

GEUTHER Konik na biegunach Swingly Stern (2952)

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!
  • Dostępnych jeszcze 8 szt.!

SCD¹ 500,34 zł
417,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 83,34 zł

Opis produktu

Nr art.: A007700

GEUTHER Konik na biegunach Swingly Stern (2952)
Konik na biegunach Swingly Stern

---Renomowana jakość marki Geuther---

Biegnij koniku, biegnij!
Konik na biegunach z przystosowanym do potrzeb dziecka mechanizmem bujania. Mały jeździec jest cichy jak wiatr oraz nie pozostawia żdanych śladów na podłodze nawet po długich przejażdżkach. Mały dżokej niczego sobie nie przytrzaśnie, ponieważ Swingy nie kołysze się, lecz stoi w trakcie bujania stabilnie na podłodze. Konik na biegunach to wspaniała zabawka dla młodszych i starszych dzieci.

Konik na biegunach"Swingly" ze zdejmowaną poręczą zabezpieczającą, ogonem i grzywą.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Geuther

Dbając o bezpieczeństwo Twojego dziecka

Geuther to firma z rodzinnymi tradycjami, która już od wielu lat jest renomowanym producentem mebli i zabezpieczeń dziecięcych. Bramki zabezpieczające do przejść oraz schodów marki Geuther zmienią Twoje mieszkanie w miejsce bezpieczne dla dzieci. Firma Geuther gwarantuje, że wszystkie produkty poddawane są testom oraz posiadają certyfikat jakości GS. Wszystkie lakiery oraz barwniki stosowane do produkcji mebli nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia.
GEUTHER Konik na biegunach Swingly Stern (2952)
SCD¹ 500,34 zł
417,00 zł