GEUTHER Komplet mebli do zabawy Kalle & Co - kolor naturalny

GEUTHER Komplet mebli do zabawy Kalle & Co - kolor naturalny

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!

349,00 zł
305,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 44,00 zł

Opis produktu

Nr art.: A004030

GEUTHER Komplet mebli do zabawy Kalle & Co - kolor naturalny
Komplet mebli do zabawy

Renomowana jakość marki GEUTHER

Kalle & Co – wesołe mebelki

Kiedy maluchy zapraszają swoich gości do stołu, dorośli nie mogą powstrzymać się od uśmiechu. Odgrywane scenki są wzorowane na sytuacjach dnia codziennego każdej rodziny. Firma Kalle oferuje wytrzymały stolik i dwa krzesełka z drewna bukowego, które mogą stać się scenografią każdej zabawy dziecięcej. Stolik służy bowiem nie tylko do jedzenia czy pisania, ale również może on zająć centralne miejce podczas wielu zabaw, czy też pomóc w rozwijaniu talentów artystycznych, jak też stać się dachem tajemnej kryjówki...

Kalle & Co
składa się z:
• 2 x krzesło (wysokość siedzenia 32 cm)
• 1 x stolik (64 x 53 cm, wysokość 55cm)
• Numer katalogowy. 2411SET

Akcesoria

Cena
197,00 zł

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Geuther

Dbając o bezpieczeństwo Twojego dziecka

Geuther to firma z rodzinnymi tradycjami, która już od wielu lat jest renomowanym producentem mebli i zabezpieczeń dziecięcych. Bramki zabezpieczające do przejść oraz schodów marki Geuther zmienią Twoje mieszkanie w miejsce bezpieczne dla dzieci. Firma Geuther gwarantuje, że wszystkie produkty poddawane są testom oraz posiadają certyfikat jakości GS. Wszystkie lakiery oraz barwniki stosowane do produkcji mebli nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia.
GEUTHER Komplet mebli do zabawy Kalle & Co - kolor naturalny
349,00 zł
305,00 zł