Infolinia: (0) 801 70 20 16² Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
ERGObaby Nosidełko 360° Grey/Traupe
obecnie wyprzedano

ERGObaby Nosidełko 360° Grey/Traupe

  • Czas dostawy: produkt jest obecnie niedostępny
  • Wysyłka gratis!


Opis produktu

Nr art.: A100318

ERGObaby Nosidełko 360° Grey/Traupe
Opatentowane nosidełko Ergobaby 360° Carrier świetnie sprawdzi się podczas podróźy lub spaceru.

Obok standardowych pozycji noszenia na brzuchu, plecach i biodrze moźliwe jest równieź noszenie dziecka tyłem do rodzica.
Ergobaby 360° Carrier to nowe rozwiązanie na rybnku nosidełek. Innowacyjny wygląd oraz anatomiczna budowa umoźliwiają wygodną pozycję noszenia. Szerokość siedziska jest regulowana, dzięki czemu moźliwe jest idealne dopasowanie nosidełka do ciała dziecka. Wyjątkowy komfort dzięki róźnym pozycjom noszenia. Moźliwość regulacji zagłówka, pasów naramiennych oraz pasu w talii. Dzięki temu rodzic moźe optymalnie dopasować nosidełko i odpowiednie rozłoźyć wagę dziecka.

Do nosidełka 360° Carrier moźna dodatkowo dokupić wkładkę redukcyjną dla noworodków (dla dzieci o wadze 3,2-5,5 kg), która stosowana jest od chwili narodzin do osiągnięcia wieku 36 miesięcy (15 kg). Ergobaby 360° Carrier spełnia wszelkie oczekiwania. Noszenie dziecka na brzuchu tyłem do rodzica zalecane jest od 5 miesiąca źycia, wyłącznie gdy dziecko nie śpi, przez max. 10-20 minut. Gdy dziecko chce zasnąć, moźna odwrócić je do rodzica.Szczegóły:
• 4 pozycje noszenia: na brzuchu, na biodrze, na plecach, tyłem do rodzica
• Nowość: pierwsze nosidełko, dzięki któremu dziecko moźna nosić tyłem do rodzica
• wygodna dla dziecka i rodzica
• ergonomiczne dla dziecka
• przeznaczone dla dzieci od chwili narodzin (po dokupieniu wkładki dla noworodków) dziecko siedzi w nosidełku przodem do rodzica

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Opis produktu okazał się niewystarczający? Masz dodatkowe pytania dotyczące wybranego modelu wózka? Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Chętnie skontaktujemy się z producentem i odpowiemy na Twoje dalsze pytania.

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Ergo Baby

Ergobaby na każdy dzień

Karin Frost to kobieta, która postanowiła stworzyć nosidełko turystyczne, które będzie wygodne dla dziecka i rodzica. Marka Ergobaby od ponad 10 lat produkuje ergonomiczne i łatwe w obsłudze nosidełka turystyczne. Produkty tej marki dbają o prawidłowy rozwój dziecka, sprawdzą się każdego dnia.