DIFRAX Smoczek Natural Silikon Special 12+M
obecnie wyprzedano

DIFRAX Smoczek Natural Silikon Special 12+M

  • Czas dostawy: produkt jest obecnie niedostępny
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
SCD¹ 18,82 zł
15,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 3,82 zł

Opis produktu

Nr art.: A128721

DIFRAX Smoczek Natural Silikon Special 12+M
Kształt tarczy smoczka przypomina motylka, dzięki czemu dobrze dopasuje się do buzi dziecka. Zgłębienie przy nosku sprawi, że dziecko będzie mogło swobodnie oddychać. Dziurki zadbąją o odpowiednią cyrkulację powietrza oraz zapobiegają powstawaniu odparzeniom na buzi. Smoczek dla dzieci od 12 miesiąca życia jest nieco twardszy niż smoczek dla dzieci od 6 miesiąca życia, ale bardziej miękki niż smoczek dla dzieci od 18 miesiąca życia. Może przez to pomóc w odzwyczajeniu się od smoczka u dziecka starszego.

Ssanie smoczka działa na dziecko uspokajająco. Smoczki marki Difrax dostępne są w różnych kolorach i wielkościach. Wskazówka: Smoczek należy wymieniać co 6 tygodni. Należy regularnie sprawdzać poprzez pociąganie smoczka, czy nie ma w nim pęknięć.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.