DIFRAX Smoczek Natural Silikon Noc 12+M
obecnie wyprzedano

DIFRAX Smoczek Natural Silikon Noc 12+M

  • Czas dostawy: produkt jest obecnie niedostępny
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
SCD¹ 20,92 zł
15,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 5,92 zł

Opis produktu

Nr art.: A128730

DIFRAX Smoczek Natural Silikon Noc 12+M
• Smoczek Natural marki Difrax kształtem przypomina brodawkę piersi.
• Stworzony wraz z dentystą dziecęcym.
• Pozowli na swobodne oddychanie podczas ssania.

Kształt tarczy smoczka przypomina motylka, dzięki czemu dobrze dopasuje się do buzi dziecka. Zgłębienie przy nosku sprawi, że dziecko będzie mogło swobodnie oddychać. Dziurki zadbąją o odpowiednią cyrkulację powietrza oraz zapobiegają powstawaniu odparzeniom na buzi. Smoczek dla dzieci od 12 miesiąca życia jest nieco twardszy niż smoczek dla dzieci od 6 miesiąca życia, ale bardziej miękki niż smoczek dla dzieci od 18 miesiąca życia. Może przez to pomóc w odzwyczajeniu się od smoczka u dziecka starszego.

Ssanie smoczka działa na dziecko uspokajająco. Smoczki marki Difrax dostępne są w różnych kolorach i wielkościach. Wskazówka: Smoczek należy wymieniać co 6 tygodni. Należy regularnie sprawdzać poprzez pociąganie smoczka, czy nie ma w nim pęknięć.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.