DIFRAX Smoczek Natural Silikon "Hexa" 18+M niebieski
obecnie wyprzedano

DIFRAX Smoczek Natural Silikon "Hexa" 18+M niebieski

  • Czas dostawy: produkt jest obecnie niedostępny
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
SCD¹ 18,82 zł
16,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 2,82 zł

Opis produktu

Nr art.: A114914

DIFRAX Smoczek Natural Silikon "Hexa" 18+M niebieski
Smoczek Natural marki Difrax zaspokoi chęć ssania u dzicka. Smoczek jest okrągły i odpowiedni dla dzieci, które lubią obracać smoczek w buzi. Wielkość smoczka proporcjonalna jest dla dzieci od 18 miesiąca życia.

Kształt tarczy smoczka przypomina motylka, dzięki czemu dobrze dopasuje się do buzi dziecka. Zgłębienie przy nosku sprawi, że dziecko będzie mogło swobodnie oddychać. Dziurki zadbąją o odpowiednią cyrkulację powietrza oraz zapobiegają powstawaniu odparzeniom na buzi. Smoczek jest całkowicie wypełniony i masywny. Może przez to pomóc w odzwyczajeniu się od smoczka u dziecka starszego.

Ssanie smoczka działa na dziecko uspokajająco. Smoczki marki Difrax dostępne są w różnych kolorach i wielkościach. Wskazówka: Smoczek należy wymieniać co 6 tygodni. Należy regularnie sprawdzać poprzez pociąganie smoczka, czy nie ma w nim pęknięć.

• Kształt motylka pozwala na swobodne oddychanie podczas ssania.
• Odpowiednia cyrkulacja powietrza.
• Wypełniony smoczek, który może pomóc w odzwyczajeniu się ssania u dzieci starszych.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.