Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
DIFRAX Smoczek Dental Silikon "Puru" Newborn niebieski

DIFRAX Smoczek Dental Silikon "Puru" Newborn niebieski

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł

SCD¹ 15,89 zł
12,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 3,89 zł


Opis produktu

Nr art.: A114211

DIFRAX Smoczek Dental Silikon "Puru" Newborn niebieski
Smoczek Dental Newborn marki Difrax w ciekawym wzorze zaspokoi chęć ssania dziecka. Smoczek odpowiednio rozwija szczękę i układ języka maluszka. Smoczek jak i jego tarcza stworzone zostały w proporcjonalnej wielkości przeznaczonej dla wcześniaków i noworodków.

Kształt tarczy smoczka przypomina motylka, dzięki czemu dobrze dopasuje się do buzi dziecka. Zgłębienie przy nosku sprawi, że dziecko będzie mogło swobodnie oddychać. Dziurki zadbąją o odpowiednią cyrkulację powietrza oraz zapobiegają powstawaniu odparzeniom na buzi.

Smoczki tej marki stworzone zostały wraz z zespołem medycznym i dentystą dzicięcym. Płaska część smoczka położona jest na języku natomiast okragła część przy podniebieniu. Dziecko podczas ssania smoczka prawidłowo rozwija szczękę. Ssanie smoczka działa na dziecko uspokajająco. Smoczki marki Difrax dostępne są w różnych kolorach i wielkościach.

Wskazówka: Smoczek należy wymieniać co 6 tygodni. Należy regularnie sprawdzać poprzez pociąganie smoczka, czy nie ma w nim pęknięć.

• Kształt motylka pozwala na swobodne oddychanie podczas ssania.
• Odpowiednia cyrkulacja powietrza.
• Stworzone przez zespół medyczny.

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

DIFRAX Smoczek Dental Silikon "Puru" Newborn niebieski
SCD¹ 15,89 zł
12,00 zł