Difrax Butelka S do karmienia Wide Boy 200ml
obecnie wyprzedano

Difrax Butelka S do karmienia Wide Boy 200ml

  • Czas dostawy: produkt jest obecnie niedostępny
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • Difrax Butelka S do karmienia Wide 200ml Girl
  • Difrax Butelka S do karmienia Wide 200 ml, kolor biały

30,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A111125

Difrax Butelka S do karmienia Wide Boy 200ml
Świetna butelka do karmienia S Wide należy do ulubionych zarówno wśród dziecki jak i rodziców. Atutem butelki jest jej ergonomiczny kształt litery S oraz funkcja antykolkowa. Dzięki unikalnej formie butelki nie powstaje w niej próżnia a smoczek jest ciągle wypełniony pokarmem. Dzięki nieustannemu przepływowi pokarmu minimalizuje występowanie kolek, gazów u dziecka. Butelka w kształcie litery S jest antykolkowa i może być używana od narodzin dziecka, idealnie sprawdza się w karmieniu łącznym pierś-butelka. Idealna jako butelka na gęste pokarmy.

Zapobiega mieszaniu się mleka z powietrzem podczas karmienia. Posiada odkęcane dno u podstawy, dzięki czemu pozwala się łatwo czyścić i napełniac zamrożonym pokarmem. W połączeniu ze smoczkiem Large nadaje się idealnie jako butelka na gęste pokarmy. Specjanly antykolkowy wentyl zadba o to aby w wewnątrz butelki nie powstawała próznia oraz zapewni stały przepływ pokarmu. Minimalizuje wypluwanie pokarmu przey dziecko, powstawanie kolek u niemowląt i innych dolegliwości brzuszkowych. Do jeszccze bardziej przekonywujących atutów butelki należy: jej unikatowa forma, która gwarantuje optymalną pozycje picia oraz poprawną pozycję siedzenia matki podczas karmienia. Pierwsza butelka holenderskiej firmy DIFRAX, która ułatwi karmienie. Dostępna w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Wskazówka: do podgrzewania butelki zaleca się użycie odpowiedniego podgrzewacza marki Difrax. Po upływie 3 minut mleko jest podgrzane do temperatury 37 °C.

• Butelka minimalizuje powstawanie kolek u niemowląt i innych dolegliwości brzuszkowych.
• Ergonomiczny kształt butelki gwarantuje zachowanie naturalnej pozycji podczas karmienia dziecka.
• W połączeniu ze smoczkiem Large nadaje się idealnie jako butelka na gęste pokarmy.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.