Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
Cybex Solution X Fix Fotelik samochodowy Cobblestone-Grey

Cybex Solution X Fix Fotelik samochodowy Cobblestone-Grey

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!
  • Cybex X Fix Fotelik samochodowy Gray Rabbit
  • Cybex Fotelik samochodowy Solution X Fix Pure Black-Black
  • Cybex Solution X Fix Fotelik samochodowy Rumba Red
  • Cybex Solution X Fix Fotelik samochodowy Purple Rain

SCD¹ 799,00 zł
499,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 300,00 zł


Opis produktu

Nr art.: A038748

Cybex Solution X Fix Fotelik samochodowy Cobblestone-Grey
Cybex Solution X Fix Fotelik samochodowy

Jeśli skorzystają Państwo z naszego certyfikatu Gwarancja bezpieczeństwa, możliwa będzie bezpłatna wymiana fotelika, który uczestniczył w wypadku samochodowym, w ciągu dwóch lat od dokonania zakupu.

Ceryfikat oraz dodatkowe informacje znajdą Państwo tutaj.


Nowy model Solution X-fix skonstruowany na bazie technologii Solution X, wzbogacony został o system Isofix connect
Fotelik został wyróżniony pod względem bezpieczeństwa.

SYSTEM ISOFIX connect
Wbudowane zaczepy fotelika Solution X-fix można łatwo wpiąć w uchwyty ISOFIX w samochodzie. Dziecko zabezpieczane jest 3-punktowym pasem samochodowym. Oparcie fotelika można odchylić jedną ręką. Zaczepy fotelika łatwo się składa, dzięki czemu fotelik ten może być używany w samochodach niewyposażonych w system ISOFIX.

3-STOPNIOWA REGULACJA ODCHYLENIA ZAGŁÓWKA
Opatentowany 3-stopniowy odchylany zagłówek powoduje, że punkt ciężkości główki dziecka przesuwa się delikatnie do tyłu i utrzymuje główkę w strefie bezpieczeństwa fotelika podczas snu dziecka. Szczególnie w przypadku kolizji bocznej wrażliwa główka dziecka jest optymalnie chroniona. To unikalne rozwiązanie gwarantuje większą wygodę podczas snu dziecka i o ponad 80% zwiększa jego bezpieczeństwo.

SYSTEM L.S.P.
Rewolucyjny liniowy system ochrony przed zderzeniem bocznym (L.S.P.) sprawia, że siła działająca w czasie takiego zderzenia jest systematycznie zmniejszana. Dzięki temu nowemu rozwiązaniu uruchamia się seria reakcji, w których zagłówek i zabezpieczenie barkowe amortyzują pęd ciała na początkowym etapie zderzenia i zamykają delikatną główkę dziecka w strefie bezpieczeństwa fotelika

INNE CECHY:
• stopniowa regulacja wysokości zagłówka
• odchylane oparcie - możliwość optymalnego dopasowania do fotela samochodowego
• szufladka na drobiazgi

Spełnia europejską normę bezpieczeństwa ECE R 44/04

Szanowny Kliencie, pragniemy poinformowć, że artykuł ten może nie zawierać instrukcji obsługi w języku polskim. Prosimy o uważne zapoznanie się z umieszczonym powyżej opisem produktu.
Jeśli życzą sobie Państwo otrzymać polskojęzyczną instrukcję obsługi, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Serwis

Gwarancja bezpieczeństwa - W razie wypadku gwarantujemy pomoc!

Nawet podczas kolizji przy niewielkiej prędkości może dojść do uszkodzenia fotelika. W przypadku zakupionego w naszym sklepie fotelika gwarantujemy Państwu bezpłatną wymianę produktu.

Sprawdź warunki

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Cybex
Najważniejszym czynnikiem przy wyborze odpowiedniego fotelika samochodowego dla dziecka jest jego bezpieczeństwo. Foteliki marki Cybex posiadają boczne osłony chroniące dziecko w czasie zderzenia bocznego. Regulowany zagłówek, który utrzyma główkę dziecka w odpowiedniej pozycji nawet w czasie snu, to również cecha charakterystyczna tych fotelików. Cybex produkuje foteliki w pięciu kategoriach wagowych, ponadto zajmuje się produkcją nosidełek turystycznych, czy wózków dziecięcych, które przekonują swoim wyglądem i funkcjonalnością.
Cybex Solution X Fix Fotelik samochodowy Cobblestone-Grey
SCD¹ 799,00 zł
499,00 zł