Infolinia: (0) 801 70 20 16² Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
CYBEX Nakładka ISOFIX
obecnie wyprzedano

CYBEX Nakładka ISOFIX

  • Czas dostawy: produkt jest obecnie niedostępny
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
59,00 zł
39,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 20,00 zł


Opis produktu

Nr art.: A097721

CYBEX Nakładka ISOFIX
Nakłdaka Isofix pomoże w wygodny sposób umieścić fotelik z Isofixem w samochodzie.
Jednocześnie chroni materiał fotela samochodu.

Gwarancja bezpieczeństwa - W razie wypadku gwarantujemy pomoc!

Nawet podczas kolizji przy niewielkiej prędkości może dojść do uszkodzenia fotelika. W przypadku zakupionego w naszym sklepie fotelika gwarantujemy Państwu bezpłatną wymianę produktu.

Sprawdź warunki

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Cybex
Najważniejszym czynnikiem przy wyborze odpowiedniego fotelika samochodowego dla dziecka jest jego bezpieczeństwo. Foteliki marki Cybex posiadają boczne osłony chroniące dziecko w czasie zderzenia bocznego. Regulowany zagłówek, który utrzyma główkę dziecka w odpowiedniej pozycji nawet w czasie snu, to również cecha charakterystyczna tych fotelików. Cybex produkuje foteliki w pięciu kategoriach wagowych, ponadto zajmuje się produkcją nosidełek turystycznych, czy wózków dziecięcych, które przekonują swoim wyglądem i funkcjonalnością.