Infolinia: (0) 801 70 20 16² Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
51 osoby
oglądające dziennie dany produkt.
CYBEX Fotelik samochodowy Solution X Cobblestone-Grey Kolekcja 2013/14

CYBEX Fotelik samochodowy Solution X Cobblestone-Grey Kolekcja 2013/14

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 4-6 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!
  • Dostępnych jeszcze 6 szt.!
  • cybex SILVER Fotelik samochododwy Solution X Rumba Red

SCD¹ 699,00 zł
429,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 270,00 zł


Opis produktu

Nr art.: A038805

CYBEX Fotelik samochodowy Solution X Cobblestone-Grey Kolekcja 2013/14
Fotelik samochodowy Cybex Solution X Cobblestone-Grey

Jeśli skorzystają Państwo z naszego certyfikatu Gwarancja bezpieczeństwa, możliwa będzie bezpłatna wymiana fotelika, który uczestniczył w wypadku samochodowym, w ciągu dwóch lat od dokonania zakupu.

Ceryfikat oraz dodatkowe informacje znajdą Państwo tutaj.


3-STOPNIOWA REGULACJA ODCHYLENIA ZAGŁÓWKA
Opatentowany 3-stopniowy odchylany zagłówek powoduje, że punkt ciężkości główki dziecka przesuwa się delikatnie do tyłu i utrzymuje główkę w strefie bezpieczeństwa fotelika podczas snu dziecka. Szczególnie w przypadku kolizji bocznej wrażliwa główka dziecka jest optymalnie chroniona. To unikalne rozwiązanie gwarantuje większą wygodę podczas snu dziecka i o ponad 80% zwiększa jego bezpieczeństwo.

SYSTEM L.S.P.
Rewolucyjny liniowy system ochrony przed zderzeniem bocznym (L.S.P.) sprawia, że siła działająca w czasie takiego zderzenia jest systematycznie zmniejszana. Dzięki temu nowemu rozwiązaniu uruchamia się seria reakcji, w których zagłówek i zabezpieczenie barkowe amortyzują pęd ciała na początkowym etapie zderzenia i zamykają delikatną główkę dziecka w strefie bezpieczeństwa fotelika.

INNE CECHY:
- stopniowa regulacja wysokości zagłówka
- odchylane oparcie - możliwość optymalnego dopasowania do fotela samochodowego
- szufladka na drobiazgi

Spełnia europejską normę bezpieczeństwa ECE R 44 / 04

Gwarancja bezpieczeństwa - W razie wypadku gwarantujemy pomoc!

Nawet podczas kolizji przy niewielkiej prędkości może dojść do uszkodzenia fotelika. W przypadku zakupionego w naszym sklepie fotelika gwarantujemy Państwu bezpłatną wymianę produktu.

Sprawdź warunki

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Cybex
Najważniejszym czynnikiem przy wyborze odpowiedniego fotelika samochodowego dla dziecka jest jego bezpieczeństwo. Foteliki marki Cybex posiadają boczne osłony chroniące dziecko w czasie zderzenia bocznego. Regulowany zagłówek, który utrzyma główkę dziecka w odpowiedniej pozycji nawet w czasie snu, to również cecha charakterystyczna tych fotelików. Cybex produkuje foteliki w pięciu kategoriach wagowych, ponadto zajmuje się produkcją nosidełek turystycznych, czy wózków dziecięcych, które przekonują swoim wyglądem i funkcjonalnością.
CYBEX Fotelik samochodowy Solution X Cobblestone-Grey Kolekcja 2013/14
SCD¹ 699,00 zł
429,00 zł