Infolinia: (0) 801 70 20 16² Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
CYBEX Aton 2 Baza do nosidełek/fotelików samochodowych

CYBEX Aton 2 Baza do nosidełek/fotelików samochodowych

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni
  • Wysyłka gratis!
  • Dostępnych jeszcze 1 szt.!

424,00 zł
399,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 25,00 zł


Opis produktu

Nr art.: A075952

CYBEX Aton 2 Baza do nosidełek/fotelików samochodowych
CYBEX Aton Baza do nosidełek/fotelików samochodowych

Bezpieczna i prosta instalacja dla zapewnienia maksymalnej wygody
Dzięki zastosowaniu bazy nie trzeba montować fotelika standardowymi pasami bezpieczeństwa. Charakterystyczne kliknięcie sygnalizuje prawidłowy montaż fotelika.

Waga bazy Cybex Aton: 5,3 kg

Wysyłka obejmuje tylko bazę do fotelika. Fotelik nie jest częścią dostawy.

Gwarancja bezpieczeństwa - W razie wypadku gwarantujemy pomoc!

Nawet podczas kolizji przy niewielkiej prędkości może dojść do uszkodzenia fotelika. W przypadku zakupionego w naszym sklepie fotelika gwarantujemy Państwu bezpłatną wymianę produktu.

Sprawdź warunki

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Cybex
Najważniejszym czynnikiem przy wyborze odpowiedniego fotelika samochodowego dla dziecka jest jego bezpieczeństwo. Foteliki marki Cybex posiadają boczne osłony chroniące dziecko w czasie zderzenia bocznego. Regulowany zagłówek, który utrzyma główkę dziecka w odpowiedniej pozycji nawet w czasie snu, to również cecha charakterystyczna tych fotelików. Cybex produkuje foteliki w pięciu kategoriach wagowych, ponadto zajmuje się produkcją nosidełek turystycznych, czy wózków dziecięcych, które przekonują swoim wyglądem i funkcjonalnością.
CYBEX Aton 2 Baza do nosidełek/fotelików samochodowych
424,00 zł
399,00 zł