CONCORD Baza Isofix AIRFIX

CONCORD Baza Isofix AIRFIX

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!

679,00 zł
664,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A088512

CONCORD Baza Isofix AIRFIX
CONCORD Baza Isofix AIRFIX

Praktyczna baza, za pomocą której można w samochodzie z systemem Isofix zamocować fotelik samochodowy/nosidełko CONCORD AIR.SAFE.

Serwis

Gwarancja bezpieczeństwa - W razie wypadku gwarantujemy pomoc!

Nawet podczas kolizji przy niewielkiej prędkości może dojść do uszkodzenia fotelika. W przypadku zakupionego w naszym sklepie fotelika gwarantujemy Państwu bezpłatną wymianę produktu.

Sprawdź warunki

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Concord

Komfort w czasie podróży

Concord to jedna z czołowych firm zajmująca się produkcją fotelików samochodowych. Celem firmy jest tworzenie produktów innowacyjnych, ułatwiających podróż oraz spełniających wszelkie oczekiwania rodziców. Oprócz fotelików samochodowych firma ta posiada bogaty wybór wózków dziecięcych, krzesełek do karmienia, leżaczków, które również cieszą się dużą popularnością wsród rodziców.
CONCORD Baza Isofix AIRFIX
679,00 zł
664,00 zł