Infolinia: (0) 801 70 20 16² Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
CHICCO Zestaw szczotek do czyszczenia butelek

CHICCO Zestaw szczotek do czyszczenia butelek

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł

SCD¹ 20,99 zł
16,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 4,99 zł


Opis produktu

Nr art.: A013048

CHICCO Zestaw szczotek do czyszczenia butelek
Zestaw szczotek do czyszczenia butelek marki Chicco przeznaczony jest do dokładnego czyszczenia butelek, smoczków oraz pozostałego wyposażenia przyrządów do karmienia. Do czyszczenia smoczków zaleca się użycie najmniejszej szczoteczki, znajdującej się w rączce dużej. Dolną część rączki można użyć jako szczypce do wyciągania produktów z roztworów dezynfekujących, by uniknąć kontaktu roztworu z rękami.

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Chicco

Know-How w każdej postaci

Włoska marka Chicco powstała w roku 1958 spod grupy Artsana zajmującą się produkcją artykułów dla dzieci. Będąc w stałej kooperacji z naukowcami i lekarzami powstają to coraz nowocześniejsze produkty dla dzieci i rodziców. Wśród ogromnej palety zabawek, firma ta zajmuje się również produkcją wózków dziecięcych, chodzików, sterylizatorów, czy mat edukacyjnych.
CHICCO Zestaw szczotek do czyszczenia butelek
SCD¹ 20,99 zł
16,00 zł