Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
CHICCO Zestaw szczotek do czyszczenia butelek
obecnie wyprzedano

CHICCO Zestaw szczotek do czyszczenia butelek

  • Czas dostawy: produkt jest obecnie niedostępny
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
SCD¹ 20,99 zł
18,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 2,99 zł
Przedłużone prawo zwrotu do 31.01.2018r.

Opis produktu

Nr art.: A013048

CHICCO Zestaw szczotek do czyszczenia butelek
Zestaw szczotek do czyszczenia butelek marki Chicco przeznaczony jest do dokładnego czyszczenia butelek, smoczków oraz pozostałego wyposażenia przyrządów do karmienia. Do czyszczenia smoczków zaleca się użycie najmniejszej szczoteczki, znajdującej się w rączce dużej. Dolną część rączki można użyć jako szczypce do wyciągania produktów z roztworów dezynfekujących, by uniknąć kontaktu roztworu z rękami.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Chicco

Know-How w każdej postaci

Włoska marka Chicco powstała w roku 1958 spod grupy Artsana zajmującą się produkcją artykułów dla dzieci. Będąc w stałej kooperacji z naukowcami i lekarzami powstają to coraz nowocześniejsze produkty dla dzieci i rodziców. Wśród ogromnej palety zabawek, firma ta zajmuje się również produkcją wózków dziecięcych, chodzików, sterylizatorów, czy mat edukacyjnych.