CHICCO Sterylizator mikrofalowy

CHICCO Sterylizator mikrofalowy

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł

95,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A135024

CHICCO Sterylizator mikrofalowy
Sterylizacja butelek, czy smoczków to ważna czynność. Dzięki sterylizatorowi możesz pozbyć się bakterii z butelek i smoczków w bardzo szybki sposób. Wystarczy 5 minut, aby zakończyć proces sterylizację parową w kuchence mikrofalowej. Utrzymuje artkuły sterylnie przez ok. 5h przy zamkniętej pokrywce.

Szczegóły:
• wystarczy 5 min (840 W)
• pasuje do niej większość butelek do karmienia
• zmieści się do prawie każdej kuchenki mikrofalowej

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Chicco

Know-How w każdej postaci

Włoska marka Chicco powstała w roku 1958 spod grupy Artsana zajmującą się produkcją artykułów dla dzieci. Będąc w stałej kooperacji z naukowcami i lekarzami powstają to coraz nowocześniejsze produkty dla dzieci i rodziców. Wśród ogromnej palety zabawek, firma ta zajmuje się również produkcją wózków dziecięcych, chodzików, sterylizatorów, czy mat edukacyjnych.
CHICCO Sterylizator mikrofalowy
95,00 zł