CHICCO Samochód Turbo Touch FastBlue

CHICCO Samochód Turbo Touch FastBlue

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • Dostępnych jeszcze 3 szt.!

SCD¹ 84,05 zł
69,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 15,05 zł

Opis produktu

Nr art.: A011076

CHICCO Samochód Turbo Touch FastBlue
Turbo Touch FastBlue
Numer katalogowy: 61780

Mały samochód na trzymające w napięciu wyścigi: po włączeniu silnika auto wibruje tak, jakby nie mogło doczekać się startu. Silnik ryczy nie tylko na starcie, ale również podczas wyścigu. Na mecie auto hamuje z piskiem opon oraz pozdrawia publiczność klaksonem.
Zasilanie bateryjne: 3 x AA 1,5V (zawarte w zestawie)
Produkt przeznaczony dla dzieci od 2 roku życia.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Chicco

Know-How w każdej postaci

Włoska marka Chicco powstała w roku 1958 spod grupy Artsana zajmującą się produkcją artykułów dla dzieci. Będąc w stałej kooperacji z naukowcami i lekarzami powstają to coraz nowocześniejsze produkty dla dzieci i rodziców. Wśród ogromnej palety zabawek, firma ta zajmuje się również produkcją wózków dziecięcych, chodzików, sterylizatorów, czy mat edukacyjnych.
CHICCO Samochód Turbo Touch FastBlue
SCD¹ 84,05 zł
69,00 zł