CHICCO Osłony narożników duże, 4 szt.

CHICCO Osłony narożników duże, 4 szt.

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł

29,39 zł
27,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A010849

CHICCO Osłony narożników duże, 4 szt.
CHICCO Osłony narożników

Osłony narożników pomagają ochronić dziecko przed ewentualnymi uderzeniami. Zostały one wykonane z miękkiego materiału, amortyzującego uderzenia, nie zawierającego substancji szkodliwych. Dzięki taśmie klejącej mogą one być z łatwością zamocowane na meblach.

Zawartość: 4 sztuki
Kolor: biały-przezroczysty
Wymiary: 110 x 45 x 215 mm

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Chicco

Know-How w każdej postaci

Włoska marka Chicco powstała w roku 1958 spod grupy Artsana zajmującą się produkcją artykułów dla dzieci. Będąc w stałej kooperacji z naukowcami i lekarzami powstają to coraz nowocześniejsze produkty dla dzieci i rodziców. Wśród ogromnej palety zabawek, firma ta zajmuje się również produkcją wózków dziecięcych, chodzików, sterylizatorów, czy mat edukacyjnych.
CHICCO Osłony narożników duże, 4 szt.
29,39 zł
27,00 zł