chicco Fotelik samochodowy Oasys 0+ Blue Passion

chicco Fotelik samochodowy Oasys 0+ Blue Passion

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!
  • Dostępnych jeszcze 2 szt.!
  • chicco Fotelik samochodowy Oasys 0+ Elegance
  • chicco Fotelik samochodowy Oasys 0+ Black Night

SCD¹ 570,00 zł
481,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 89,00 zł

Opis produktu

Nr art.: A193710

chicco Fotelik samochodowy Oasys 0+ Blue Passion
Fotelik samochodowy Oasys 0+ zapewni dziecku komfort w czasie podróży.

Posiada zintegrowany zagłówek i miękka wkładkę redukcyjną, dba o odpowiednią, ergonomiczną postawę dziecka. Montaż następuje tyłem do kierunku jazdy. Dopuszczony z normą ECE R44/04 fotelik grupy 0+, przeznaczony jest dla dzieci do osiągnięcia wagi 13kg. W zestawie baza do fotelika.

Akcesoria

Cena
53,00 zł

Serwis

Gwarancja bezpieczeństwa - W razie wypadku gwarantujemy pomoc!

Nawet podczas kolizji przy niewielkiej prędkości może dojść do uszkodzenia fotelika. W przypadku zakupionego w naszym sklepie fotelika gwarantujemy Państwu bezpłatną wymianę produktu.

Sprawdź warunki

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Chicco

Know-How w każdej postaci

Włoska marka Chicco powstała w roku 1958 spod grupy Artsana zajmującą się produkcją artykułów dla dzieci. Będąc w stałej kooperacji z naukowcami i lekarzami powstają to coraz nowocześniejsze produkty dla dzieci i rodziców. Wśród ogromnej palety zabawek, firma ta zajmuje się również produkcją wózków dziecięcych, chodzików, sterylizatorów, czy mat edukacyjnych.
chicco Fotelik samochodowy Oasys 0+ Blue Passion
SCD¹ 570,00 zł
481,00 zł