CHICCO Dwujęzyczny telefon komórkowy

CHICCO Dwujęzyczny telefon komórkowy

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł

SCD¹ 71,27 zł
54,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 17,27 zł

Opis produktu

Nr art.: A013080

CHICCO Dwujęzyczny telefon komórkowy
Dwujęzyczny telefon komórkowy
Numer katalogowy: 71408

Interaktywny dwujęzyczny telefon pomoże dziecku osłuchać się z językami obcymi. Poprzez naciśnięcie przycisku słychać liczby oraz odgłosy zwierząt. Naciskając na ruchomy przycisk Globus zwierzątka zaczynają się kręcić oraz śpiewać wesołe rymowanki. Wierszyki opierają się na rymie i melodyjności i mimo, że dziecko nie będzie odróżniać poszczególnych słów, zabawka pomoże osłuchać się z brzmieniem języka. Zabawka posiada wybór języka: niemiecki lub anglielski.
Zasilanie bateryjne: 2 x AA 1,5V (zawarte w zestawie)
Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 miesiąca życia.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Chicco

Know-How w każdej postaci

Włoska marka Chicco powstała w roku 1958 spod grupy Artsana zajmującą się produkcją artykułów dla dzieci. Będąc w stałej kooperacji z naukowcami i lekarzami powstają to coraz nowocześniejsze produkty dla dzieci i rodziców. Wśród ogromnej palety zabawek, firma ta zajmuje się również produkcją wózków dziecięcych, chodzików, sterylizatorów, czy mat edukacyjnych.
CHICCO Dwujęzyczny telefon komórkowy
SCD¹ 71,27 zł
54,00 zł