CHICCO Domek edukacyjny farma

CHICCO Domek edukacyjny farma

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • Dostępnych jeszcze 14 szt.!

79,00 zł
68,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 11,00 zł

Opis produktu

Nr art.: A013028

CHICCO Domek edukacyjny farma
Domek edukacyjny farma
Numer katalogowy: 64273
Domek edukacyjny farma z 5 zwierzątkami i foremkami, które są umieszczane wewnątrz poprzez drzwi oraz otwory w dachu. Foremki mogą zostać wyjęte z domu, otwierając kluczem w odpowiednim kolorze pasujące kolorem drzwi, lub też poprzez podniesienie dachu. Zabawka wspiera rozwój zdolności logiczno-skojarzeniowych dziecka oraz udoskonala motorykę rąk. Praktyczny uchwyt ułatwia transport zabawki.
Produkt przeznaczony dla dzieci od 12 miesiąca życia.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Chicco

Know-How w każdej postaci

Włoska marka Chicco powstała w roku 1958 spod grupy Artsana zajmującą się produkcją artykułów dla dzieci. Będąc w stałej kooperacji z naukowcami i lekarzami powstają to coraz nowocześniejsze produkty dla dzieci i rodziców. Wśród ogromnej palety zabawek, firma ta zajmuje się również produkcją wózków dziecięcych, chodzików, sterylizatorów, czy mat edukacyjnych.
CHICCO Domek edukacyjny farma
79,00 zł
68,00 zł