CHICCO Blokada szafek z uchwytami

CHICCO Blokada szafek z uchwytami

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • Dostępnych jeszcze 6 szt.!

18,55 zł
15,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 3,55 zł

Opis produktu

Nr art.: A029755

CHICCO Blokada szafek z uchwytami
CHICCO Blokada szafek z uchwytami

Blokada jest praktycznym zamknięciem, które uniemożliwia otwarcie szafek, których drzwiczki posiadają uchwyty, a tym samym ogranicza dostęp dzieci do różnych, często niebezpiecznych przedmiotów. Element gumowy chroni powierzchnię uchwytów. Blokada jest bardzo prosta w użytkowaniu przez dorosłych, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa dzieciom.

Kolor: biały.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Chicco

Know-How w każdej postaci

Włoska marka Chicco powstała w roku 1958 spod grupy Artsana zajmującą się produkcją artykułów dla dzieci. Będąc w stałej kooperacji z naukowcami i lekarzami powstają to coraz nowocześniejsze produkty dla dzieci i rodziców. Wśród ogromnej palety zabawek, firma ta zajmuje się również produkcją wózków dziecięcych, chodzików, sterylizatorów, czy mat edukacyjnych.
CHICCO Blokada szafek z uchwytami
18,55 zł
15,00 zł