˙·٠• ❀ -10% ❀ •٠·˙
˙·٠• ❀ -10% ❀ •٠·˙
Kod rabatu:
RAJ2802
00
godz.
00
min.
00
sek.
Kup z rabatemi
Candide Grannimals Wełniany żółw Manon

Candide Grannimals Wełniany żółw Manon

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • Dostępnych jeszcze 1 szt.!

75,64 zł
70,60 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A036537

Candide Grannimals Wełniany żółw Manon
"Manon, żółwik

Grannimals!
Idolem mojego dzieciństwa była dla mnie moja babcia, którą nazywałam Granny. Największą pasją Granny było robienie na drutach. Granny robiła nam swetry, skarpetki oraz różne inne ubranka. Jej prawdziwym talentem było robienie małych zwierzątek z wełny. Własnoręcznie wykonała 10 sztuk, z czego każde zwierzątko było jedyne i niepowtarzalne. Babcia nadawała laleczkom indywidualną osobowość, przez co jakby tchneła w nie życie. W niepowtarzalny sposób udało się jej odzwierciedlić w zwierzątkach cechy charakteru własnych wnucząt. Gdy tylko skończyła pracę nad jednym, rozpoczynała już pracę nad następnym. Każde zwierzątko zostało ostrożnie umieszczone w pudełku na buty, a następnie podarowane nam, wnukom.
Nasza babcia odegrała bardzo ważną rolę w naszym życiu. Dała nam ona wiele, wiele miłości, służyła dobrą radą oraz opowiadała historie, które zdawały się nie mieć końca. Zarówno wtedy, jak i dzisiaj dzieci uwielbiają słuchać jej opowieści.

Nigdy nie zapomnę dnia, w którym otrzymałam od babci małą myszkę o imieniu Marie. Ta mała laleczka towarzyszyła mi zawsze i wszędzie. Marie dawała mi poczucie bezpieczeństwa, dodawała siły, bawiła się ze mną i dzieliła wszystkie moje zmartwienia.

Moje pudełko towarzyszyło mi również przez kolejne lata mojego życia. Za każdym razem, gdy je otwierłam, Marie uśmiechała się do mnie i przypominała mi moje wspaniałe dzieciństwo. Dzisiaj sama jestem mamą, a moje dzieci ciągle jeszcze bawią się myszką zrobioną przez moją babcię. W wolnych chwilach opowiadam im moje wspomnienia związane z pudełkiem na buty, które przez tyle lat wiernie towarzyszyło mojemu życiu.

To nie są zwyczajne zwierzęta...

Każde zwierzątko posiada swoją własną osobowość z dobrymi oraz złymi cechami. Wszystkie one mają od 3 do 5 lat i codziennie doznają nowych przygód oraz niespodzianek. Razem oraz z osobna.

Świat wełnianych laleczek to świat pełen fantazji i kolorowych obrazów, promieniujący delikatnością oraz poczuciem bezpieczeństwa.

Zabawki te są zawieszone między nowoczesnością a tradycją. W ich wykonanie włożono wiele serca. Wspomnienie dzieciństwa pozostanie dzięki nim wiecznie żywe.

Wszystkie zwierzaki zamieszkują małe miasteczko o nazwie Granny-City. Miasteczko znajduje się wszędzie, jest różnorodne kulturowo oraz cechuje się niesamowitą dynamiką. W rękach dziecka staje się ono kolorowym, wesołym i beztroskim placem zabaw.


Opis:
• wełniana zabawka w pudełku
• wymiar: 20cm
"

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Candide Grannimals Wełniany żółw Manon
75,64 zł
70,60 zł