Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
BuggyPod iO Siedzisko dostawne do wózka (standardowy stelaź) czarny/ziemisty
obecnie wyprzedano

BuggyPod iO Siedzisko dostawne do wózka (standardowy stelaź) czarny/ziemisty

  • Czas dostawy: produkt jest obecnie niedostępny
  • Wysyłka gratis!

879,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A036305

BuggyPod iO Siedzisko dostawne do wózka (standardowy stelaź) czarny/ziemisty
BuggyPod iO Siedzisko dostawne do wózka

Buggypod iO 841007 do wózków dziecięcych i sportowych.

Świetna alternatywa na dwójkę dzieci. Wygodny spacer i zakupy. Łatwy montaź. Siedzisko naleźy zamontować do zwykłego wózka dziecięcego lub sportowego. Jeśli dziecko nie będzie miało ochoty siedzieć, złoźyć je w prosty sposób. Przy pomocy dwóch kliknięć moźesz je złoźyć i zapakować do bagaźnika auta. Siedzisko pasuje do większości wózków dziecięcych i sportowych. A takźe do wózków trójkołowych.

Pasuje do wózka, który posiada stelaź o max. wielkości 35 mm Naleźy pamiętać, aby sprawdzić czy siedzisko zostało poprawnie i mocno zamontowane do wózka. Posiada teź rączkę dla rodzica. Praktyczny i wygodny.

Pasuje do stelaźa: owalnego, kwadratowego, okrągłego, cienkiego i grubego. Siedzisko montowane jest prz uźyciu dwóch adapterów. Wszystkie elementy myszą by dobrze dopasowane do wózka. Regulowane koło. Moźliwość przesuwania trawersu z rączką. Zdejmowane koło.

• Waga: ok. 5 kg Max. obciąźenie: 15 kg
• Kolor: czarny/ziemny
• Zdejmowany pałąk
• Praktyczny pasek dla lepszej wytrzymałości
• Łatwy montaź i demontaź
• Wygodne oparcie
• 5-punktowy pas bezpieczeństwa

Bezproblemowe prowadzenie nawet gdy siedzisko jest złoźone Pokrowiec łatwy w czyszczeniu

Wysyłka nie obejmuje: folii przeciwdeszczowej, daszka przeciwsłonecznego, poduszki redukcyjnej, dodatkowego koła, adapteru

Serwis

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Opis produktu okazał się niewystarczający? Masz dodatkowe pytania dotyczące wybranego modelu wózka? Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Chętnie skontaktujemy się z producentem i odpowiemy na Twoje dalsze pytania.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.