˙·٠•●♥ Dla Ciebie Mamo ♥●•٠·˙
♥ Dla Ciebie Mamo ♥
Rabat:
-10%
00
godz.
00
min.
00
sek.
Odbierz kodi
BRIO Zestaw startowy Gospodarstwo rolne 33719

BRIO Zestaw startowy Gospodarstwo rolne 33719

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!
  • BRIO Kombajn zbożowy 33407
  • BRIO Wagon z sianem
  • BRIO Wagon do przewozu zwierząt z krówką 33406

169,00 zł
166,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A046790

BRIO Zestaw startowy Gospodarstwo rolne 33719
Zestaw startowy Gospodarstwo rolne

Numer katalogowy: 33719

Krówka i konik pasą się na łące, podczas gdy traktor przewozi transport siana.
Za pomocą dźwigu można przenieść siano do stodoły.
Gdy zbliża się wieczór, zwierzątka mogą wejść przez podest na wóz.
Mała lokomotywa przewiezie zwierzątka na gospodarstwo.

Wymiary: 55,5 x 52 x 17,7 cm

Uwaga! Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na drobne części, które mogą zostać połknięte.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.

BRIO-WORLD - prosto ze Schwecji

Marka ta znana jest z BRIO kolejek. Produkcja rozwinęła się na tyle, że powstały liczne akcesoria do nich. „BRIO-WORLD” to dziś również elementy uzupełniające np. tory, wagony, budynki, zwierzątka. Dziecko może tworzyć ciągle nowe trasy dla pociagów, próbować nowych konfiguracji, rozwijając swoją kreatywność. Elementy są bardzo łatwe do połączenia, nie potrzebne jest zasilanie prądem, a złożenie części jest niezwykle proste. Elementy BRIO idealnie pasują do rączki dziecka. BRIO-WORLD to również trawałość i tym samym zabawka, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Marka BRIO oferuje również zabawki dla nieco młodszych szkrabów. Wśród nich znajdziemy m.in. grzechotki i pozytywki, które zachęcają do chwytania, pobudzają kreatywność, wspierają zmysł słuchu i dotyku. Zabawa tymi zabawkami to czysta przyjemność.
BRIO Zestaw startowy Gospodarstwo rolne 33719
169,00 zł
166,00 zł