Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
BRIO Wóz strażacki

BRIO Wóz strażacki

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • Dostępnych jeszcze 9 szt.!

SCD¹ 75,64 zł
64,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 11,64 zł


Opis produktu

Nr art.: A004433

BRIO Wóz strażacki
Wóz strażacki
Numer katalogowy: 30197

Klasyczna zabawka z drewna marki BRIO. Zapewnia moc wrażeń oraz oferuje wiele do odkrycia: dzieci mogą jeździć, rozkładać drabinę, dzwonić dzwoneczkiem. Zabawka pobudza dziecięcą fantazję oraz na długi czas przyciąga uwagę maluszka.
Zabawka wykonana z drewna litego.
Produkt przeznaczony dla dzieci od 12 miesiąca życia.

Szanowny Kliencie, pragniemy poinformowć, że artykuł ten może nie zawierać instrukcji obsługi w języku polskim. Prosimy o uważne zapoznanie się z umieszczonym powyżej opisem produktu.
Jeśli życzą sobie Państwo otrzymać polskojęzyczną instrukcję obsługi, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.
BRIO Wóz strażacki
SCD¹ 75,64 zł
64,00 zł