Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
BRIO® WORLD Zestaw Deluxe ze strażą pożarną 33817

BRIO® WORLD Zestaw Deluxe ze strażą pożarną 33817

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!
  • BRIO Zestaw z kolejką straży pożarnej 33815

SCD¹ 419,11 zł
299,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 120,11 zł


Opis produktu

Nr art.: A173042

BRIO® WORLD Zestaw Deluxe ze strażą pożarną 33817
Pomóż podczas pożaru w górach! Jedź nie zapomniając o syrenie oraz niebieskim świetle. Koledzy pośpieszą w lokomotywie z pomocą. Nie ma czasu do stracenia!

Szczgóły:
  • zasilanie bateryjne:
  • Dla dzieci od 3 roku życia
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy grożące zadławieniem. Drobne elementy mogą doprowadzić do zadławienia się dziecka.
Baterie powinny być wymieniane jedynie przez osobę dorosłą. Należy używać jedynie zalecanych rodzajów baterii. Nie należy próbować ponownie naładowac baterii, które nie są do tego przeznaczone. Baterie przeznaczone do ładowania, mogą być ładowane tylko pod nadzorem dorosłych. Zaleca się używanie baterii tej samej firmy i stosowanie zawsze dwóch nowych baterii (nie należy łączyć nowych baterii ze starymi). Zużyte baterie należy niezwłocznie wyjąć z lokomotywy i wyrzucić w miejscu do tego przeznaczonym. Baterie należy umieścić w odpowiedniej pozycji plus/minus. Zużyte baterie należy niezwłocznie wyjąć z lokomotywy i wyrzucić w miejscu do tego przeznaczonym. Należy ostrożnie obchodzić się ze zużytymi bateriami. Jeśli lokomotywa nie będzie przez dłuższy czas używana, należy wyjąć baterie. Zużyte baterie należy zutylizować w sposób przyjazny dla środowiska. Zabawka nie powinna być wyrzucona, do przydomowego kontenera na śmieci. Lokomotywę należy chronić przed wilgocią i bezpośrednim kontaktem z wodą.

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.
BRIO® WORLD Zestaw Deluxe ze strażą pożarną 33817
SCD¹ 419,11 zł
299,00 zł