BRIO Wagon z drewnem

BRIO Wagon z drewnem

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • Dostępnych jeszcze 14 szt.!
  • BRIO Wagon towarowy z ładunkiem
  • BRIO Wagon z sianem

SCD¹ 42,01 zł
39,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A004900

BRIO Wagon z drewnem
Wagon z drewnem
Numer katalogowy: 33696

Możliwość: piętrowego ustawiania, mocowania oraz przewozu. Jeśli załadowałeś drewno na wagon, możesz ruszać w stronę tartaku. Osiem kół zapewnią bezpeczny transport każdego ładunku.
Wagon można połączyć z pozostałymi elementami kolejki BRIO.

Akcesoria

Cena
28,90 zł
Cena
65,00 zł
Cena
36,50 zł
Cena
165,00 zł
Cena
154,00 zł
Cena
105,00 zł
Cena
119,00 zł
Cena
119,00 zł
Cena
78,50 zł
Cena
65,00 zł

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.

BRIO-WORLD - prosto ze Schwecji

Marka ta znana jest z BRIO kolejek. Produkcja rozwinęła się na tyle, że powstały liczne akcesoria do nich. „BRIO-WORLD” to dziś również elementy uzupełniające np. tory, wagony, budynki, zwierzątka. Dziecko może tworzyć ciągle nowe trasy dla pociagów, próbować nowych konfiguracji, rozwijając swoją kreatywność. Elementy są bardzo łatwe do połączenia, nie potrzebne jest zasilanie prądem, a złożenie części jest niezwykle proste. Elementy BRIO idealnie pasują do rączki dziecka. BRIO-WORLD to również trawałość i tym samym zabawka, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Marka BRIO oferuje również zabawki dla nieco młodszych szkrabów. Wśród nich znajdziemy m.in. grzechotki i pozytywki, które zachęcają do chwytania, pobudzają kreatywność, wspierają zmysł słuchu i dotyku. Zabawa tymi zabawkami to czysta przyjemność.
BRIO Wagon z drewnem
SCD¹ 42,01 zł
39,00 zł