Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
BRIO Village Plac zabaw 33948

BRIO Village Plac zabaw 33948

 • Dostepny
 • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
 • Dostawa gratis od 150,00 zł

SCD¹ 125,71 zł
89,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 36,71 zł

Opis produktu

Nr art.: A173067

BRIO Village Plac zabaw 33948
Usiądź na huśtawce i huśtaj się do woli. A może wolisz inną zabawę? Świetna zabawa każdego dnia. Kto jest chętny do zabawy?

Szczegóły:
 • nr. katalogowy: 33948
 • materiał: drewno
 • Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.


 • Uwaga!
  Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. W zestawie mogą znajdować się drobne elementy. Niebezpieczeństwo połknięcia i zadławienia. Niebezpieczeństwo połknięcia niewielkich części.

  Akcesoria

  Cena
  74,50 zł
  Cena
  123,00 zł
  Cena
  93,00 zł
  Cena
  124,55 zł
  Cena
  77,00 zł
  Cena
  89,00 zł
  Cena
  34,50 zł

  Wysyłka

  Dostawa przesyłek:

  W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

  Producent

  Brio

  Pełną parą w kierunku zabawy

  Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.

  BRIO-WORLD - prosto ze Schwecji

  Marka ta znana jest z BRIO kolejek. Produkcja rozwinęła się na tyle, że powstały liczne akcesoria do nich. „BRIO-WORLD” to dziś również elementy uzupełniające np. tory, wagony, budynki, zwierzątka. Dziecko może tworzyć ciągle nowe trasy dla pociagów, próbować nowych konfiguracji, rozwijając swoją kreatywność. Elementy są bardzo łatwe do połączenia, nie potrzebne jest zasilanie prądem, a złożenie części jest niezwykle proste. Elementy BRIO idealnie pasują do rączki dziecka. BRIO-WORLD to również trawałość i tym samym zabawka, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Marka BRIO oferuje również zabawki dla nieco młodszych szkrabów. Wśród nich znajdziemy m.in. grzechotki i pozytywki, które zachęcają do chwytania, pobudzają kreatywność, wspierają zmysł słuchu i dotyku. Zabawa tymi zabawkami to czysta przyjemność.
  BRIO Village Plac zabaw 33948
  SCD¹ 125,71 zł
  89,00 zł