BRIO Traktor z przyczepą i konikiem 30265

BRIO Traktor z przyczepą i konikiem 30265

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • Dostępnych jeszcze 1 szt.!

129,00 zł
99,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 30,00 zł

Opis produktu

Nr art.: A172826

BRIO Traktor z przyczepą i konikiem 30265
Każdy młody rolnik potrzebuje oczywiście własny traktor. Koń musi zostać przetransportowany do innego gospodarstwa, pracowity rolnik musi wysiąść z traktora i załadować konia na przczepę. Póniej rolnik musi wsiąść do traktora i wyruszyć w drogę. Jeśli na drodze pojawią się przeszkody, jak np. krzesło sprytny rolnik musi je oczywiście wyminąć.

Szczegóły:
nr. katalogowy: 30265 Produkt przeznaczony dla dzieci od 18 miesiąca życia.

Akcesoria

Cena
93,50 zł
Cena
45,00 zł
Cena
41,00 zł

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.

BRIO-WORLD - prosto ze Schwecji

Marka ta znana jest z BRIO kolejek. Produkcja rozwinęła się na tyle, że powstały liczne akcesoria do nich. „BRIO-WORLD” to dziś również elementy uzupełniające np. tory, wagony, budynki, zwierzątka. Dziecko może tworzyć ciągle nowe trasy dla pociagów, próbować nowych konfiguracji, rozwijając swoją kreatywność. Elementy są bardzo łatwe do połączenia, nie potrzebne jest zasilanie prądem, a złożenie części jest niezwykle proste. Elementy BRIO idealnie pasują do rączki dziecka. BRIO-WORLD to również trawałość i tym samym zabawka, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Marka BRIO oferuje również zabawki dla nieco młodszych szkrabów. Wśród nich znajdziemy m.in. grzechotki i pozytywki, które zachęcają do chwytania, pobudzają kreatywność, wspierają zmysł słuchu i dotyku. Zabawa tymi zabawkami to czysta przyjemność.
BRIO Traktor z przyczepą i konikiem 30265
129,00 zł
99,00 zł