Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
Brio Samochód do przewozu betonu

Brio Samochód do przewozu betonu

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • Dostępnych jeszcze 10 szt.!

SCD¹ 44,11 zł
35,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 9,11 zł


Opis produktu

Nr art.: A060370

Brio Samochód do przewozu betonu
Brio Samochód do przewozu betonu
Ar.Nr.: 33556

Twoje dziecko z pewnością będzie ciekawe, co stanie się, gdy przekręci bęben z betonem lub gdy podniesie kabinę kierowcy. Na Twoje dziecko czeka wiele niespodzianek!

Długość: 87 mm.

Przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 lat.

Uwaga! Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na drobne części, które mogą zostać połknięte.

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.
Brio Samochód do przewozu betonu
SCD¹ 44,11 zł
35,00 zł