BRIO Quad do prac leśnych 33798

BRIO Quad do prac leśnych 33798

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • Dostępnych jeszcze 8 szt.!

SCD¹ 46,07 zł
35,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 11,07 zł

Opis produktu

Nr art.: A172946

BRIO Quad do prac leśnych 33798
Wsiądź do pojazdu i wyrusz w drogę, aby skontrolować załadunek drewna. Załaduj magnetyczną drewnianą skrzynię do bagażnika i wyrusz w drogę, zasadzić nowe drzewa. W taki sposób troszczysz się o przyrodę.

Szczegóły:
nr. katalogowy: 33798 Produkt przeznaczony dla dzieci od trzeciego roku życia.

Uwaga!
Baterie powinny zostać włożone i wymienione tylko i wyłącznie przez osoby dorosłe. Należy używać tylko baterii tego samego typu. Nie należy próbować ponownie naładować baterii, które nie są do tego przeznaczone. Baterie przeznaczone do ładowania, mogą być ładowane tylko pod nadzorem dorosłych. Zaleca się używanie baterii tej samej firmy i stosowanie zawsze dwóch nowych baterii (nie należy łączyć nowych baterii ze starymi) Baterie należy umieścić w odpowiedniej pozycji plus/minus. Zużyte baterie należy niezwłocznie wyjąć z zabawki i wyrzucić w miejscu do tego przeznaczonym Jeśli zabawka nie będzie przez dłuższy czas używana, należy wyjąć baterie. Zabawka nie powinna być wyrzucona, do przydomowego kontenera na śmieci. Zabawkę należy chronić przed wilgocią i bezpośrednim kontaktem z wodą.

Akcesoria

Cena
85,00 zł
Cena
35,00 zł
Cena
57,00 zł

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.

BRIO-WORLD - prosto ze Schwecji

Marka ta znana jest z BRIO kolejek. Produkcja rozwinęła się na tyle, że powstały liczne akcesoria do nich. „BRIO-WORLD” to dziś również elementy uzupełniające np. tory, wagony, budynki, zwierzątka. Dziecko może tworzyć ciągle nowe trasy dla pociagów, próbować nowych konfiguracji, rozwijając swoją kreatywność. Elementy są bardzo łatwe do połączenia, nie potrzebne jest zasilanie prądem, a złożenie części jest niezwykle proste. Elementy BRIO idealnie pasują do rączki dziecka. BRIO-WORLD to również trawałość i tym samym zabawka, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Marka BRIO oferuje również zabawki dla nieco młodszych szkrabów. Wśród nich znajdziemy m.in. grzechotki i pozytywki, które zachęcają do chwytania, pobudzają kreatywność, wspierają zmysł słuchu i dotyku. Zabawa tymi zabawkami to czysta przyjemność.
BRIO Quad do prac leśnych 33798
SCD¹ 46,07 zł
35,00 zł