Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
BRIO Quad do prac leśnych 33798

BRIO Quad do prac leśnych 33798

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł

SCD¹ 46,07 zł
40,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 6,07 zł


Opis produktu

Nr art.: A172946

BRIO Quad do prac leśnych 33798
Wsiądź do pojazdu i wyrusz w drogę, aby skontrolować załadunek drewna. Załaduj magnetyczną drewnianą skrzynię do bagażnika i wyrusz w drogę, zasadzić nowe drzewa. W taki sposób troszczysz się o przyrodę.

Szczegóły:
nr. katalogowy: 33798 Produkt przeznaczony dla dzieci od trzeciego roku życia.

Uwaga!
Baterie powinny zostać włożone i wymienione tylko i wyłącznie przez osoby dorosłe. Należy używać tylko baterii tego samego typu. Nie należy próbować ponownie naładować baterii, które nie są do tego przeznaczone. Baterie przeznaczone do ładowania, mogą być ładowane tylko pod nadzorem dorosłych. Zaleca się używanie baterii tej samej firmy i stosowanie zawsze dwóch nowych baterii (nie należy łączyć nowych baterii ze starymi) Baterie należy umieścić w odpowiedniej pozycji plus/minus. Zużyte baterie należy niezwłocznie wyjąć z zabawki i wyrzucić w miejscu do tego przeznaczonym Jeśli zabawka nie będzie przez dłuższy czas używana, należy wyjąć baterie. Zabawka nie powinna być wyrzucona, do przydomowego kontenera na śmieci. Zabawkę należy chronić przed wilgocią i bezpośrednim kontaktem z wodą.

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.
BRIO Quad do prac leśnych 33798
SCD¹ 46,07 zł
40,00 zł