BRIO® Pociąg towarowy transportujący drewno Classic 33409

BRIO® Pociąg towarowy transportujący drewno Classic 33409

 • Dostepny
 • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
 • Dostawa gratis od 150,00 zł

69,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A207711

BRIO® Pociąg towarowy transportujący drewno Classic 33409
Nowa wersja klasycznego pociągu transportującego drewno z dwoma wagonami.

Lokomotywa i dwa wagony połączone ze sobą magnesami oraz belki drewna, które mogą zostać załadowane za pomocą magnetycznego dźwigu.

Doczep wagony do lokomotywy i ruszaj! Lokomotywa posaida ponadczasowe detale: błyszczące koła, magnetyczne połączenia wagonów, ładunek drewna, który możesz przeładować za pomocą dźwigu.

Szczegóły:
 • zawartość: 1x lokomotywa z zapasem węgla
 • materiał: drewno
 • wymiary:ok. 20,4 x 3,4 x 4,7 cm
 • wiek: od 3 roku życia

  Uwaga: Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 roku życia! Niebezpieczeństwo uduszenia ze względu na małe części, które mogą zostać połknięte!
 • Wysyłka

  Dostawa przesyłek:

  W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

  Producent

  Brio

  Pełną parą w kierunku zabawy

  Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.

  BRIO-WORLD - prosto ze Schwecji

  Marka ta znana jest z BRIO kolejek. Produkcja rozwinęła się na tyle, że powstały liczne akcesoria do nich. „BRIO-WORLD” to dziś również elementy uzupełniające np. tory, wagony, budynki, zwierzątka. Dziecko może tworzyć ciągle nowe trasy dla pociagów, próbować nowych konfiguracji, rozwijając swoją kreatywność. Elementy są bardzo łatwe do połączenia, nie potrzebne jest zasilanie prądem, a złożenie części jest niezwykle proste. Elementy BRIO idealnie pasują do rączki dziecka. BRIO-WORLD to również trawałość i tym samym zabawka, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Marka BRIO oferuje również zabawki dla nieco młodszych szkrabów. Wśród nich znajdziemy m.in. grzechotki i pozytywki, które zachęcają do chwytania, pobudzają kreatywność, wspierają zmysł słuchu i dotyku. Zabawa tymi zabawkami to czysta przyjemność.
  BRIO® Pociąg towarowy transportujący drewno Classic 33409
  69,00 zł