Infolinia: (0) 801 70 20 16² Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
BRIO Pociąg Safari

BRIO Pociąg Safari

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • Dostępnych jeszcze 14 szt.!

SCD¹ 96,67 zł
79,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 17,67 zł


Opis produktu

Nr art.: A096535

BRIO Pociąg Safari
Pociąg Safari
Numer katalogowy: 33722

Wspaniały pociag z dwoma wagonami, w których znajdują się żyrafa i zebra. Podczas jazdy wagonu głowy zwierzątek poruszają się.

Liczba elementów w zestawie: 3

Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku od trzech lat.

Uwaga! Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 3 lat ze względu na drobne części, które mogą zostać połknięte.

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.
BRIO Pociąg Safari
SCD¹ 96,67 zł
79,00 zł