Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
BRIO Niebieski pociąg osobowy

BRIO Niebieski pociąg osobowy

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • Dostępnych jeszcze 13 szt.!
  • BRIO Pociąg z lokomotywą na baterie
  • BRIO Pociąg osobowy

119,00 zł
99,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 20,00 zł

Opis produktu

Nr art.: A032129

BRIO Niebieski pociąg osobowy
Niebieski pociąg osobowy
Numer katalogowy: 33506

Ten nowoczesy pociąg, zasilany baterią, wiezie podróżnych poprzez świat kolejki BRIO.

Maszynista zajmuje swoje miejsce w kabinie, gotowy do nowej podróży.

Ale to Ty określasz cel podróży.
Szanowny Kliencie, pragniemy poinformowć, że artykuł ten może nie zawierać instrukcji obsługi w języku polskim. Prosimy o uważne zapoznanie się z umieszczonym powyżej opisem produktu.
Jeśli życzą sobie Państwo otrzymać polskojęzyczną instrukcję obsługi, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Akcesoria

Cena
65,00 zł
Cena
42,00 zł
Cena
169,00 zł
Cena
154,00 zł
Cena
95,00 zł
Cena
105,00 zł
Cena
49,00 zł
Cena
65,00 zł
Cena
129,00 zł
Cena
125,00 zł

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.

BRIO-WORLD - prosto ze Schwecji

Marka ta znana jest z BRIO kolejek. Produkcja rozwinęła się na tyle, że powstały liczne akcesoria do nich. „BRIO-WORLD” to dziś również elementy uzupełniające np. tory, wagony, budynki, zwierzątka. Dziecko może tworzyć ciągle nowe trasy dla pociagów, próbować nowych konfiguracji, rozwijając swoją kreatywność. Elementy są bardzo łatwe do połączenia, nie potrzebne jest zasilanie prądem, a złożenie części jest niezwykle proste. Elementy BRIO idealnie pasują do rączki dziecka. BRIO-WORLD to również trawałość i tym samym zabawka, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Marka BRIO oferuje również zabawki dla nieco młodszych szkrabów. Wśród nich znajdziemy m.in. grzechotki i pozytywki, które zachęcają do chwytania, pobudzają kreatywność, wspierają zmysł słuchu i dotyku. Zabawa tymi zabawkami to czysta przyjemność.
BRIO Niebieski pociąg osobowy
119,00 zł
99,00 zł