Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
BRIO Most z magicznym przyciskiem

BRIO Most z magicznym przyciskiem

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł

SCD¹ 138,71 zł
106,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 32,71 zł


Opis produktu

Nr art.: A012187

BRIO Most z magicznym przyciskiem
Most z magicznym przyciskiem

Naciśnij magiczny przycisk, a most zawali się! Śmieszny most z burzącą się częścią środkową, dwoma podjazdami oraz drewnianą podstawą z torami. Zburzony most można w okamgnieniu odbudować.

Wymiary: 648 x 125 x 77 mm
Szanowny Kliencie, pragniemy poinformowć, że artykuł ten może nie zawierać instrukcji obsługi w języku polskim. Prosimy o uważne zapoznanie się z umieszczonym powyżej opisem produktu.
Jeśli życzą sobie Państwo otrzymać polskojęzyczną instrukcję obsługi, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.
BRIO Most z magicznym przyciskiem
SCD¹ 138,71 zł
106,00 zł