Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
Akcja rabatowa przedłużona
Akcja rabatowa przedłużona
Zniżka aż do
-200zł
00
godz.
00
min.
00
sek.
Sprawdźi
BRIO Moja pierwsza lokomotywa 33705

BRIO Moja pierwsza lokomotywa 33705

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • Dostępnych jeszcze 3 szt.!

SCD¹ 104,75 zł
85,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 19,75 zł


Opis produktu

Nr art.: A172839

BRIO Moja pierwsza lokomotywa 33705
Teraz również najmłodsi maszyniści mogą bawić sie lokomotywą, która sama się porusza. Wystarczy nacisnąć przycisk i pociąg wyrusza w drogę. Po kolejnym naciśnięciu przycisku pociąg zatrzymuje się. Lokomotywę można połączyć z wagonami za pomocą magnesów.

Szczegóły:
nr. katalogowy: 33705 Produkt przeznaczony dla dzieci od 18 miesiąca życia.

Uwaga!
Ważne! Baterie powinny być wymieniane jedynie przez osobę dorosłą. Należy używać jedynie zalecanych rodzajów baterii. Nie należy próbować ponownie naładowac baterii, które nie są do tego przeznaczone. Zaleca się używanie baterii tej samej firmy i stosowanie zawsze dwóch nowych baterii (nie należy łączyć nowych baterii ze starymi). Baterie należy umieścić w odpowiedniej pozycji plus/minus. Zużyte baterie należy niezwłocznie wyjąć z lokomotywy i wyrzucić w miejscu do tego przeznaczonym. Jeśli lokomotywa nie będzie przez dłuższy czas używana, należy wyjąć baterie. Lokomotywę należy chronić przed wilgocią i bezpośrednim kontaktem z wodą.

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.
BRIO Moja pierwsza lokomotywa 33705
SCD¹ 104,75 zł
85,00 zł