BRIO Moja duża farma 30398

BRIO Moja duża farma 30398

 • Dostepny
 • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
 • Wysyłka gratis!
 • Dostępnych jeszcze 8 szt.!

215,00 zł
159,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 56,00 zł

Opis produktu

Nr art.: A173020

BRIO Moja duża farma 30398
Na farmie jest dużo pracy: trzeba nakarmić zwierzęta, poprawić płot itd. Na szczęście farmer ma wiaderko i taczki. Zwierzęta cieszą się za każdym razem, gdy mogą przebywać na świeżym powietrzu. Na noc zaprowadź zwierzęta do obory.

Szczegóły:
 • nr. katalogowy: 30398
 • Produkt przeznaczony dla dzieci w od 18 miesięcy.
 • Akcesoria

  Cena
  99,00 zł
  Cena
  93,50 zł
  Cena
  40,50 zł
  Cena
  45,00 zł
  Cena
  48,00 zł
  Cena
  41,00 zł
  Cena
  107,00 zł

  Wysyłka

  Dostawa przesyłek:

  W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

  Producent

  Brio

  Pełną parą w kierunku zabawy

  Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.

  BRIO-WORLD - prosto ze Schwecji

  Marka ta znana jest z BRIO kolejek. Produkcja rozwinęła się na tyle, że powstały liczne akcesoria do nich. „BRIO-WORLD” to dziś również elementy uzupełniające np. tory, wagony, budynki, zwierzątka. Dziecko może tworzyć ciągle nowe trasy dla pociagów, próbować nowych konfiguracji, rozwijając swoją kreatywność. Elementy są bardzo łatwe do połączenia, nie potrzebne jest zasilanie prądem, a złożenie części jest niezwykle proste. Elementy BRIO idealnie pasują do rączki dziecka. BRIO-WORLD to również trawałość i tym samym zabawka, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Marka BRIO oferuje również zabawki dla nieco młodszych szkrabów. Wśród nich znajdziemy m.in. grzechotki i pozytywki, które zachęcają do chwytania, pobudzają kreatywność, wspierają zmysł słuchu i dotyku. Zabawa tymi zabawkami to czysta przyjemność.
  BRIO Moja duża farma 30398
  215,00 zł
  159,00 zł