Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
BRIO Magnetyczny przejazd kolejowy

BRIO Magnetyczny przejazd kolejowy

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł

SCD¹ 75,64 zł
60,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 15,64 zł


Opis produktu

Nr art.: A012234

BRIO Magnetyczny przejazd kolejowy
Zatrzymaj ruch uliczny, jesli zbliża się pociąg. Naciśnięcie przycisku aktywuje podnoszenie szlabanów. Przejazd jest uruchamiany siłą magnetyczną lub ręcznie.
Szanowny Kliencie, pragniemy poinformowć, że artykuł ten może nie zawierać instrukcji obsługi w języku polskim. Prosimy o uważne zapoznanie się z umieszczonym powyżej opisem produktu.
Jeśli życzą sobie Państwo otrzymać polskojęzyczną instrukcję obsługi, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.
BRIO Magnetyczny przejazd kolejowy
SCD¹ 75,64 zł
60,00 zł