BRIO Magiczny tunel

BRIO Magiczny tunel

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • BRIO Tunel z dynamitem Builder

SCD¹ 168,14 zł
123,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 45,14 zł

Opis produktu

Nr art.: A012201

BRIO Magiczny tunel
Magiczny tunel
Numer katalogowy: 33481
Lokomotywa przejeżdżająca przez tunel mija wbudowany w niego magnez, który aktywuje na 10 sekund realistycznie brzmiący dźwięk koleji żelaznej. Dźwięk ten można jednocześnie aktywować poprzez przycisk. Tunel wymaga użycia baterii 2 x AA 1,5 V, które nie są zawarte w zestawie.

Akcesoria

Cena
30,50 zł
Cena
65,00 zł
Cena
105,00 zł
Cena
49,00 zł
Cena
78,50 zł
Cena
37,00 zł

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.

BRIO-WORLD - prosto ze Schwecji

Marka ta znana jest z BRIO kolejek. Produkcja rozwinęła się na tyle, że powstały liczne akcesoria do nich. „BRIO-WORLD” to dziś również elementy uzupełniające np. tory, wagony, budynki, zwierzątka. Dziecko może tworzyć ciągle nowe trasy dla pociagów, próbować nowych konfiguracji, rozwijając swoją kreatywność. Elementy są bardzo łatwe do połączenia, nie potrzebne jest zasilanie prądem, a złożenie części jest niezwykle proste. Elementy BRIO idealnie pasują do rączki dziecka. BRIO-WORLD to również trawałość i tym samym zabawka, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Marka BRIO oferuje również zabawki dla nieco młodszych szkrabów. Wśród nich znajdziemy m.in. grzechotki i pozytywki, które zachęcają do chwytania, pobudzają kreatywność, wspierają zmysł słuchu i dotyku. Zabawa tymi zabawkami to czysta przyjemność.
BRIO Magiczny tunel
SCD¹ 168,14 zł
123,00 zł